Grawerowanie laserowe to metoda znakowania wykorzystująca sterowaną komputerowo wiązkę promieni laserowych, która precyzyjnie usuwa materiał z powierzchni przedmiotu. Posiadamy lasery typu YAG, Fiber, UV 355nm i CO2,  które pozwalają na wykonanie graweru na takich materiałach jak: metal, drewno, szkło, skóra, karton, tworzywa sztuczne, laminaty grawerskie i guma stemplarska.

Precyzja

Z uwagi na komputerowe sterowanie wiązką lasera możliwe jest tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów, napisów i logotypów o maksymalnym rozmiarze 432 x 726 milimetrów. Nowoczesny laser sprawia, że cała seria artykułów, które mają być znakowane będzie wyróżniała się identyczną aplikacją.

Trwałość

Grawerowanie to usuwanie zewnętrznej warstwy artykułu poddanego znakowaniu, dzięki czemu aplikowany wzór staje się wypukły, stając się jednocześnie wytrzymałym i odpornym na ścieranie.

Szybkość

Nasze urządzenia wyróżniają się ogromną efektywnością, dzięki której o wiele łatwiejsze jest znakowanie większych ilości produktów w bardzo krótkim czasie.

Grupy znakowania:

L0, L1, L2, L3

L1USB, L2USB - w przypadku pamięci USB

Back to Top